مجله طب اسلامی » طب اسلامی » طب اسلامی چون عصای حضرت موسی سحر طب مدرن را می بلعد.

طب اسلامی چون عصای حضرت موسی سحر طب مدرن را می بلعد.

طب اسلامی چون عصای حضرت موسی سحر طب مدرن را می بلعد.

?در هر برهه از تاریخ طواغیت به نحوی خاص مردم زمان خویش را به تسخیر در می آورند تا بدانجا که بسیاری از مردم به واسطه ی عجیب بدون وخرق عادت بودن اعمالشان بدانها ایمان می آوردند و تن به ستم آنان میداند.
? در هر زمانی که در تاریخ بنگری با چنین پدیده ای روبرو بوده ایم.و فقط اندکی از مردم عمیق به مسائل می نگریستند،و تهی بودن وبی پایه و اساس بودن این دستاوردهای بشری را درک می کردند و در مقابل این جهالتها ایستاده ومبارزه می کردند. تا اینکه پیامبری ظهور می کرد وبا معجزه یا مهجزه هایی بساط جهل و نادانی بر می چید،واساس دین بر می نهاد و جامعه را اصلاح می کرد.پس از مرگ پیامبران دوباره بساط تحریف وگستش میافت و جامعه دوباره رو به زوال گذاشته و روز از نو و روزی از نو تا برانگیخته شدن پیامبری دیگر.
?بطور مثال در زمان حضرت موسی بساط سحر و جادو در میان مردمان رایج بود،و فرعون با این سحر و جادو مردم را در ید خویش نگه داشته وبهره کشی میکرد،تا بر انگیخته شدن حضرت موسی وقصه ی معروف مار و اژدها،تا بدانجا که خود جادوگران با دیدن معجزه ی موسی بدو ایمان آورده و اقرار به نبوت موسی نمودند.
?بی تردید طب مدرن را بشود جادوی قرن نام نهاد تا بدانجا که بسیاری از مردم بر اساس تبلیغات ونبودن طب جایگزین این جادوی قرن را می پرستند و بدان ایمان دارند.
حال که پس از سالها طب اسلامی دوباره ظهور کرده وچون عصای حضرت موسی بساط سحر وجادو طب مدرن را می بلعد دستگاه عظیم طویل یهود دست به دامان عمله های ایرانی شده تا به مقابله با این معجزه ی اهل بیت دست یازند غفلت از اینکه کسی را توان ایستادن در مقابل معجز ه ی اهل بیت نیست و این کشتی به گل نخواهد نشست و بشر را از بیماریهای کشنده و طاقت فرسا نجات خواهد بخشید.
?این گوشه ی کوچکی از عنایات اهل بیت است که رخ نموده و حیات طیب می بخشد. مسئولین وزارت بهداشت چون آن ساحران پی به حقانیت این طب برده اند ولی حاضر به اعتراف نیستند،ولجاجت می کنند،امید است این آقایان از تاریخ درس عبرت گرفته،وبه حقانیت این طب چون ساحران زمان حضرت موسی اعتراف وخود را از عذاب و عقاب دنیا و آخرت برهانند.
?خدا همه را به راست هدایت فرماید.
✍️بنده ی خدا حسن قربانپور

داروی های طب اسلامی

همچنین ببینید:

یاسی اشکی در ماه عسل و دروغ های بی پایان الهه مرگ

   برنامه ماه عسل با موضوع تبلیغ یک واکسن جدید و مفاد ضد دینی سند …

تجارتخانه یا وزارتخانه | تبلیغ ولنگاری جنسی در آنتن برنامه زنده

تجارتخانه یا وزارتخانه | تبلیغ ولنگاری جنسی در آنتن برنامه زنده 🔹باعث تاسف است که …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Watch Dragon ball super