مجله طب اسلامی » بهداشت اسلامی » واکسن ها در طب اسلامی کدامند؟
مجله طب اسلامی

واکسن ها در طب اسلامی کدامند؟

واکسن ها در طب اسلامی کدامند؟ واکسیناسیون طبیعی:

از طریق واکسن پزشک باکتری های مرده و تضعیف شده به بدن تزریق میکند که گلبول های سفید با نابودی اینها مهارت نابودی این سنخ باکتری را پیدا میکند.
واکسینه ی طبیعی در طب اسلامی:

ریزه خواری سر سفره

توصیه شده یک ذره نان یا غذایی که از سفره بیرون میافتد را بخورید زیرا این درمان هر دردی است .چون این ذره مقدارش کم است. اگر آلودگی و میکروب هم داشته باشد مقدار کمی است و بدن توانایی نابود کردن این باکتری ها را دارد و بدن مهارت کسب میکند که این سنخ باکتری ها را از بین ببرد.چون باکتری های روی زمین متعدد و متنوع هست این واکسیناسیون وسیع الطیف است مثل واکسن های جدید نیست که بدن را فقط بر علیه یک بیماری تقویت کند.

امام صادق ع غذاهایی که از سفره میریخت حتی به اندازه ی یک کنجد برمیداشتند و میگفتند این  ذرات  درمان از هر دردی است. و درروایت دیگری امده که از لیوان عمومی و از ظرف عمومی اب استفاده کنید.چون این لیوان بخاطر استفاده ی اشخاص متعدد اندک میکروبی در لب ان دارد و وارد بدن میشود و بدن با نابود کردن این مقدارکم میکروب در مقابل دیگر بیماری ها مهارت کسب میکند
باید اجازه داد انسان مختصری باکتری بخورد.در غرب تحقیق شده و به این نتیجه رسیدن بچه هایی که خیلی رعایت پاکیزگی میکنند بدنشون مقاوت کمتری دارد به همین جهت توصیه شده باقی مانده ی اب ی را که مومن خورده را بخورید و مستحب است.

روش های دیگر پیشگیری و واکسینه در برابر بیماری ها که در طب اسلامی آمده را قبلا در سایت شرح دادیم که می توانید مطالعه کنید:

داروی امام کاظم علیه السلام

حجامت

داروی های طب اسلامی

همچنین ببینید:

مجله طب اسلامی

دانلود کلیپ صوتی فواید داروی امام کاظم ع -استاد تبریزیان

دانلود کلیپ صوتی فواید داروی امام کاظم ع -استاد تبریزیان   درمان و پیشگیری سرماخوردگی …

داروی معجزه گر جامع امام کاظم علیه السلام

داروی امام کاظم علیه السلام: این دارو که سفارش امام کاظم علیه السلام می باشد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Watch Dragon ball super